Про компанію SvitPRO

Image

ТОВ «СвітПРО» — компанія-дистриб'ютор, постачальник ексклюзивних високоякісних матеріалів, супутніх матеріалів для виконання будівельних робіт та інструменту.

SvitPRO — простір для майстрів і дистриб'ютор лінійки ексклюзивних матеріалів та інструментів для професіоналів.

/PROстір/ Місце для майстрів, де всі знають тебе в обличчя. Такий собі клуб, але без першого правила "бійцовського", можна розказувати всім. Більше скажемо, що поділитись ним необхідно.

Разом зі своїми однодумцями і братами по Лізі проходити навчання і просто пити каву в рази веселіше. А навчати будемо не тільки як технічно і системно робити правильно, а і як перетворити свою роботу на повноцінний бізнес.

Прості люди нехай їдуть в епік. А це місце задумано лише для майстрів і прорабів, з якими ми разом хочемо розвиватись і допомагати заробляти. Підтримувати тебе будемо на всіх етапах виконання робіт на об'єкті, від отримання замовлення, до розрулення проблем і масштабування твоєї справи.

Відчуй цей досвід. Приходь і подивись що тут такого крутого, що навіть Ліга Майстрів зробила тут свій офіс.


/Сервіс/ У нас нема менеджерів з продажу, у нас особисті помічники для тебе. Називаємо їх Юля "на вчора" і Женя "кешбек". Швидко організують доставку навіть одного мішка, бо знають як тобі горить. Писати і дзвонити можна їм у всі месенджери.  Бо плануємо тут майже сімейне коло, а для рідних нічого не шкода.

В цій родині є старший брат — Технолог. Тільки скажи, він приїде на твій об'єкт з консультацією, знайде відповіді на всі твої питання і створить тех. карту. Коротше кажучи, прикриє тебе з усіх сторін.

Коля на складі — товар впоряді.Швидко відвантажить і скомплектує твоє замовлення. Місце відвантаження — усіма відома агломерація складів на Видубичах.


/Заробіток/ Закрита спеціальна ціна саме для тебе, професійного будівельника Звичайний покупець цю знижку ніколи не отримає. А ти зможеш отримати "кешбек" з кожної своєї закупки матеріалів у нас.

Допоможемо всім справедливо оцінити свою роботу і збільшити прайс в рази. Заробіток збільшиться після нашого першого бізнес сніданку чи онлайн тренінгу. Навчимо цінувати свій час, щоб слово "недозаробив" перестало існувати.

/Бренди/ Лише якісні, лише перевірені.  Ми не масмаркет, в нашому асортименті лише професійні матеріали і інструменти.

Sika — це магія, яка робить з будинків фортеці, з перешкод – можливості. Їхня місія? Дивитися в майбутнє очима чарівника і бути завжди готовими до пригод. Інновації, надійність, стійкість – це ті магічні слова, на яких стоїть Sika.

Mira — такий самий сімейний бренд, як наша компанія. "В цій каві дійсно є кава". Рецепти продуктів незмінні впродовж 20 років, а якість стабільно висока. Перевірили, знаємо, відповідаємо.

БUDUY — зробить підлогу куленепробивною і зміцнить найкрихкішу стяжку, без потреби її перероблювати. Твоя швидка допомога при будь-яких &$!#% на об'єкті.

Kapro — Хотіли колись пожиттєву гарантію на те, що купили? Будь-які рівні та лазерні рулетки, які не втрачають свою точність, навіть після 10 років не будеш "потрапляти в молоко"

MC-Bauchemie – це назва системи будівельних матеріалів для будівельників-професіоналів. Успішний розвиток напрямку розпочався з бренду BOTAMENT у 1988 році.

Обирай кращих зі Svitpro.